Meniu
Prekių krepšelis

Šioje svetainėje naudojami slapukai funkcionalumui ir Jūsų patogumui užtikrinti, siekiant pagerinti svetainės veiklą, taip pat statistiniais ir analitiniais tikslais. Plačiau apie tai skaitykite Privatumo politikoje.
Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Prekių pristatymas

1. PREKIŲ PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATUS

OMNIVA paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.

Standartinė paslaugos kaina: 3.49 EUR

SVARBU! Dėl išaugusio OMNIVA paštomatų užimtumo siuntų pristatymas gali trukti iki 4 darbo dienų.2. PREKIŲ PRISTATYMAS DPD KURJERIAIS (išskyrus Kuršių neriją)

Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra. Didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje bei jų rajonuose) prekės pristatomos darbo dienomis 8–22 val., kitur Lietuvoje 8–18 val.

Standartinė paslaugos kaina: 6.99 EUR*

Didesnės apimties/didesnio svorio siuntos kaina: 9.49 EUR*

* Siuntos svoris ir dydis automatiškai skaičiuojamas įsidedant prekes į krepšelį. Pagal pasirinktas prekes ir jų kiekį jūs iš karto matysite, kuri siuntimo kaina bus taikoma. Dėl itin didelių siuntų pristatymo kainų su Pirkėju tariamės atskirai ir apskaičiuojame tikslias kainas žinant tikslų svorį ir siuntos matmenis.3. PREKIŲ ATSIĖMIMAS FIZINĖSE PARDUOTUVĖSE

Pirkėjo pasirinkimu ir jei tokia paslauga siūloma užsakymo metu, internetinėje parduotuvėje užsakytos Prekės gali būti atsiimamos UAB "Floristika" fizinėse parduotuvėse.
Parduotuvių darbo laiką ir adresus rasite
skiltyje „Kontaktai“.

Standartinė paslaugos kaina: nemokamai

SVARBU! Atkreipkite dėmėsį, kad parduotuvių darbo laikas yra nestandartinis.4. PREKIŲ PRISTATYMAS Į KURŠIŲ NERIJĄ

Prekes siunčiame Lietuvos paštu, išskirtinai tik į Kuršių nerijos regioną.

Maža siunta: 3.49 EUR*

Vidutinio dydžio siuntinys: 6.99 EUR*

Didesnės apimties/didesnio svorio siuntos kaina: 12.00 EUR*

*Siuntos svoris ir dydis automatiškai skaičiuojamas įsidedant prekes į krepšelį. Pagal pasirinktas prekes ir jų kiekį jūs iš karto matysite, kuri siuntimo kaina bus taikoma. Dėl itin didelių siuntų pristatymo kainų su Pirkėju tariamės atskirai ir apskaičiuojame tikslias kainas žinant tikslų svorį ir siuntos matmenis.Visas detalias pristatymo ir atsiėmimo nuostatas rasite mūsų Sąlygose ir Taisyklėse.