Meniu
Prekių krepšelis

Šioje svetainėje naudojami slapukai funkcionalumui ir Jūsų patogumui užtikrinti, siekiant pagerinti svetainės veiklą, taip pat statistiniais ir analitiniais tikslais. Plačiau apie tai skaitykite Privatumo politikoje.
Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Džiovinti augalai

Dekoratyviniai sausi augalai - Mintola Ba;. Vidutinis dydis 8-9 cm.Kiekis pakuotėje - 10vnt. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutru..
4.50€
Be PVM:4.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - Amra pods. Vidutinis dydis 2-4 cm.Kiekis pakuotėje - 500g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėj..
4.50€
Be PVM:4.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - kankorėžiukai Glabrum. Vidutinis dydis 3-4 cm.Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilim..
2.50€
Be PVM:2.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - kankorėžiukai Muirii. Vidutinis dydis 2-4 cm.Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilima..
2.00€
Be PVM:2.00€
Dekoratyviniai sausi augalai - land lotus. Vidutinis dydis 7-10 cm.Kiekis pakuotėje - 10vnt. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutru..
2.50€
Be PVM:2.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - palm cup. Vidutinis dydis 6-9 cm.Kiekis pakuotėje - 6vnt. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėju..
1.75€
Be PVM:1.75€
Dekoratyviniai sausi augalai - Kanchan spiralės. Ilgis varijuoja apytiksliai nuo 12 iki 24cm. Kiekis pakuotėje - 170g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeid..
2.00€
Be PVM:2.00€
Dekoratyviniai sausi augalai - Cinamono lazdelės. Lazdelių ilgis - apie 20cm.Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilim..
3.00€
Be PVM:3.00€
Dekoratyviniai sausi augalai - Cinamono lazdelės. Lazdelių ilgis - apie 10cm.Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilim..
4.50€
Be PVM:4.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - Cinamono lazdelės. Lazdelių ilgis - apie 5cm.Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilima..
4.50€
Be PVM:4.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - žvaigždinis anyžius. Kiekis pakuotėje - 100g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėjusios ar nusk..
5.00€
Be PVM:5.00€
Dekoratyviniai sausi augalai - kankorėžiukai Casuarina. Vidutinis dydis 1-2 cm.Kiekis pakuotėje - 100g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskil..
1.00€
Be PVM:1.00€
Dekoratyviniai džiovinti obuolių griežinėliai. Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėjimai, įbrėžimai, d..
5.00€
Be PVM:5.00€
Dekoratyviniai džiovinti obuolių griežinėliai. Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėjimai, įbrėžimai, d..
5.00€
Be PVM:5.00€
Dekoratyviniai džiovinti laimo griežinėliai. Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėjimai, įbrėžimai, dėm..
6.50€
Be PVM:6.50€
Dekoratyviniai džiovinti apelsinų griežinėliai. Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėjimai, įbrėžimai, ..
5.00€
Be PVM:5.00€
Dekoratyviniai sausi augalai - lotoso žiedai. Vidutinis skersmuo 9-11 cm.Kiekis pakuotėje - 10vnt. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai,..
3.50€
Be PVM:3.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - lotoso žiedai. Vidutinis skersmuo 7-9 cm.Kiekis pakuotėje - 10vnt. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Dekoratyviniai sausi augalai - Dew Cup. Vidutinis dydis 2-4 cm.Kiekis pakuotėje - 200g. *primename, kad tai yra natūralios kilmės produktas, kurio dydžiai, atspalviai, formos kiekvienu atveju gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukose. Taip pat produktas gali turėti pažeidimų, kaip įskilimai, nutrupėjus..
2.50€
Be PVM:2.50€
Šiaudinis vainikas - karkasas Kalėdiniams ir kitiems vainikams gaminti. Turime kelių dydžių, galite pasirinkti iš: 15cm skersmens20cm skersmens25cm skersmens30cm skersmens35cm skersmens40cm skersmens (į paštomatus telpa tik 1vnt., didesnį kiekį siunčiame kurjeriais)*nurodomas išorinis vainiko s..
0.70€
Be PVM:0.70€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (1 puslapių)